Kategorie
VsechnRamy.czZnačkyWalther DesignDřevěný rám CHIP na 5 fotografie

Dřevěný rám CHIP na 5 fotografie

Dřevěný rám CHIP na 5 fotografie
Walther

Široký dřevěný rám pro fotogalerii se vzhledem desek OSB.

Číslo zboží: WAL-RC515B-H
848,40 Kč *

Kolážový rám Chip pro pět fotografií


  • Barva: bílá a černá
  • Materiál: hrubá dřevotříska
  • Sklo: normální sklo
  • Celková velikost: 35×49 cm
  • Formát fotografie: jednou 10×10 cm, čtyřikrát 10×15 cm (formát na výšku a na šířku)
  • Zadní stěna: hrubá dřevotříska se závěsnými prvky
  • Obal: zabaleno v ochranném kartonu

Nemůžete se rozhodnout, kterou fotografii si vystavit? Kolážové rámy jsou tím pravým řešením, pokud chcete zarámovat několik fotek najednou. Na rozdíl od rámů pro fotogalerie není kolážový rám vybaven členěnou paspartou. Místo toho se jednotlivé fotorámečky spojí dohromady a vznikne z nich koláž.

Kolážový rám Chip je vhodný pro pět fotografií v různých formátech, z nichž dvě jsou na výšku, dvě na šířku a jedna ve čtvercovém formátu. Všech pět výřezů rámují bílé nebo černé zdobné lišty připevněné na hrubé dřevotřískové desce světlé barvy. Jeho design se skvěle hodí k praktickému stylu dílen a kutilských místností.

Inspirace – rámy značky Walther Design

Objevte pestrý svět obrazových rámů značky Walther Design. Sortiment této značky zahrnuje nejrůznější typy rámů, od snadno vyměnitelných klaprámů přes rámy pro fotogalerie s členěnou paspartou až po dekorativní rámečky ve tvaru srdíček a zvířátek. Kromě rámů z osvědčených materiálů, jako je plast, hliník či dřevo, si můžete pořídit i nevšední modely z hrubé dřevotřísky, rámečky zdobené strassovými kamínky, fotorámečky s praktickým stolním stojánkem a mnoho dalšího. Díky široké nabídce za nízkou cenu má značka Walther Design to pravé kreativní řešení pro každé přání.

další vlastnosti
výřezy obrazu:5
formát rámu:49x35 cm
počet obrázků:5
produktová řada:Urban Living
typ rámu:Kolážový rám