Kategorie
VsechnRamy.czZnačkyFrames FactoryDřevěný rám Hekla (MDF)

Dřevěný rám Hekla (MDF)

Dřevěný rám Hekla (MDF)
FramesFactory
Číslo zboží: FAC-Hekla-05-1015-1-H
od 102,90 Kč *

MDF rám Hekla

  • Rámy z MDF (lisovaná a lepená dřevěná vlákna)
  • lišty fóliované po celém obvodu
  • obdélníkový profil rámu, šířka 20 mm, výška 15 mm
  • výška falcu 10 mm
  • vhodné pro rámování s paspartou
  • s deskou z akrylového skla, 1 mm
  • se zadní stěnou z HDF (dřevovláknitá deska s vysokou hustotou), 2 mm
  • rám drží černé čepy na vnitřní straně rámových profilů
  • do formátu 18×24 cm včetně se stojánkem a dvěma závěsnými prvky na zadní stěně
  • od formátu A4 se dvěma závěsnými prvky pro formát na výšku a na šířku

Upozornění: Plexisklo je z obou stran opatřeno ochrannou fólií proti poškrábání. Tuto fólii můžete prsty sloupnout.

Dřevěný rám Hekla (MDF), 30 x 40 cm, dubová

Prezentujte svůj obrázek v rámečku Hekla

Rám Hekla značky Frames Factory je k dispozici v různých barvách dřeva a kovu, ve stylu vintage a v klasickém černobílém provedení. Obdélníkový a 20 mm široký profil rámu působí nenápadně a střídmě – Hekla tak přenechává hlavní roli prezentovanému obrazu.

Všechny formáty rámů jsou na zadní stěně vybaveny dvěma závěsnými prvky pro formát na výšku a na šířku, do formátu 18×24 cm včetně mají navíc i stojánek.

Rámeček otevřete na zadní straně tím, že ohnete černé čepy na vnitřní straně profilů rámečku – nejsnáze to provedete prstem nebo pomocí nějakého plochého předmětu.

Zpracování a materiál

Lišty rámu Hekla jsou vyrobeny z MDF, zadní stěna o síle 2 mm z HDF, v obou případech se jedná o lisovaná a lepená dřevěná vlákna. Vzhledem k tomu, že fólie obepíná celý profil, vypadá rám pěkně i zezadu.

Díky použitému materiálu je rám velmi lehký, stejně jako akrylová skleněná deska.

Specialista portálu VsechnyRamy Ingo

  Názor odborníka

Poměr cena/výkon sedí – model Hekla je cenově dostupný rám se spolehlivou kvalitou.

Rám Hekla z MDF má rovný a obdélníkový profil, díky němuž působí decentně a moderně. Dokonale se hodí k interiérům v moderním stylu, jako bytový doplněk se však nevnucuje, ale do centra pozornosti staví prezentovaný obraz.

Černá barva je osvědčenou klasikou. K prezentaci spousty obrazů se hodí především MDF rám Hekla v přírodní barvě – ještě lépe vypadá s paspartou v broskvové nebo krémově béžové. Vintage barva je otázkou vkusu, nezapomeňte, že povrch rámu je opatřen fólií. U rámů z masivního dřeva ve stylu vintage se dřevo často pískuje, čímž se odstraňují měkčí dřevěná vlákna, aby vynikla ta pevnější. To u fóliovaného rámu z MDF samozřejmě nejde, takže vintage vzhled rámu Hekla nepůsobí autenticky.

Zpracování modelu Hekla je solidní. Na některých rámečcích jsem si sice všiml, že se zkosené rohy tu a tam trochu rozcházejí, ale vidět je to až při bližším zkoumání. Lišty jsou po celém obvodu kompletně foliované, takže rám vypadá dobře i zezadu.

Mínus tohoto rámu jsou závěsné prvky: Jsou poměrně malé a po dodání přiléhají k zadní stěně, takže je musíte nožem nebo jiným plochým předmětem nejprve nadzvednout, aby se daly zavěsit na hřebík. Je to trochu nepraktické, ale funguje to.

Shrnuto a podtrženo

Hekla je jedním z našich nejlevnějších rámů – kvalita zpracování je však dobrá! Akrylové sklo je sice velmi tenké, stejně jako zadní panel z MDF, přesto je model Hekla velice dekorativní.

Pokud hledáte jednoduchý, decentní a především cenově dostupný rám, model Hekla naplní vaše očekávání. Poměr cena/výkon odpovídá – Hekla je cenově dostupný rám se spolehlivou kvalitou.

obecné informace
materiál:MDF (polotvrdá dřevovláknitá deska)
závěsný prvek:formát na výšku a na šířku
rozměry
další vlastnosti
typ rámu:dřevěné rámy
Verschluss_rueckwand:sponky (flexpins)
Zákazníci, kteří koupili toto zboží, koupili také: