Kategorie
VsechnRamy.czZnačkyFrames FactoryDřevěný rám Batino

Dřevěný rám Batino

Dřevěný rám Batino
FramesFactory
Číslo zboží: FAC-batino-H
od 125,20 Kč *


Dřevěný rám Batino

  • rámové lišty ze dřeva,
  • lišty s lazurou v mnoha různých barvách,
  • obdélníkový profil rámu, šířka 20 mm a výška 10 mm,
  • výška falcu 7 mm, šířka falcu 5 mm,
  • vhodné pro rámování s paspartou,
  • s plexisklem o tloušťce 1 mm,
  • se zadním stěnou z HDF (dřevovláknitá deska s vysokou hustotou) o tloušťce 2 mm,
  • rám drží černé čepy na vnitřní straně rámových profilů,
  • do formátu 18×24 cm včetně se stojánkem a dvěma závěsnými prvky na zadní stěně,
  • od formátu A4 se dvěma závěsnými prvky pro formát na výšku a na šířku.

Upozornění: Plexisklo je z obou stran opatřeno ochrannou fólií proti poškrábání. Tuto fólii můžete prsty sloupnout.

Prezentujte svůj obrázek v dřevěném rámu Batino

Rám Batino značky Frames Factory je k dispozici v různých odstínech dřeva a kovu, ve výrazných barevných tónech i v klasické černé a bílé. Svým obdélníkovým 20 mm širokým profilem se drží decentně v pozadí a hlavní roli přenechá vašemu obrazu.

Všechny formáty rámů jsou na zadní stěně vybaveny dvěma závěsnými prvky pro formát na výšku a na šířku, do formátu 18×24 cm včetně mají navíc i stojánek.

Rámeček otevřete na zadní straně tím, že ohnete černé čepy na vnitřní straně profilů rámečku – nejsnáze to provedete prstem nebo pomocí nějakého plochého předmětu.

Zpracování a materiál

Rámové lišty modelu Batino jsou vyrobeny z jehličnatého dřeva a zadní deska o tloušťce 2 mm z HDF, což jsou lisovaná a lepená dřevní vlákna. Díky použitému materiálu je rám velmi lehký, stejně jako akrylová skleněná deska.

Všechny formáty rámů jsou na zadní stěně vybaveny dvěma závěsnými prvky pro formát na výšku a na šířku, do formátu 18×24 cm včetně mají navíc i stojánek.

Specialista portálu VsechnyRamy Ingo

Názor odborníka

Kdo chce stěnu oživit barvami, pro toho je model Batino to pravé ořechové.

Mnoho našich zákazníků si volí model Batino značky Frames Factory, a to z několik dobrých důvodů: Tento dřevěný rám je k dispozici v mnoha různých barvách, včetně výrazných odstínů, takže pro svůj obraz určitě najdete rám v tom správném barevném tónu.

Lišty jsou na přední straně a na bocích ošetřené lazurou, takže zůstává viditelná struktura dřeva. Zadní strana lazovaná není, ale je ponechána v přírodní barvě.

Zpracování modelu Batino je solidní. Na některých rámečcích jsem si sice všiml, že se zkosené rohy tu a tam trochu rozcházejí, ale vidět je to až při bližším zkoumání.

Mínus tohoto rámu jsou závěsné prvky: Jsou poměrně malé a po dodání přiléhají k zadní stěně, takže je musíte nožem nebo jiným plochým předmětem nejprve nadzvednout, aby se daly zavěsit na hřebík. Je to trochu nepraktické, ale funguje to.

Shrnuto a podtrženo

Model Batino patří v našem sortimentu do nižší cenové kategorie – za danou cenu zcela plní svůj účel. Akrylové sklo je však dost tenké, stejně jako zadní panel z HDF. Na tomto místě bych rád zdůraznil, že mnoho rámů v této cenové kategorii není vyrobeno ze dřeva jako model Batino, ale z MDF nebo HDF – dřevo má samozřejmě vždy hezčí vzhled a je také pevnější.  

Pokud hledáte jednoduchý profil rámu, a chcete navíc nějaký, který by zaujal výraznou barvou, je rám Batino skvělým dekorativním prvkem. Tento dřevěný rám je navíc k dostání za rozumnou cenu a ve spolehlivé kvalitě.

obecné informace
materiál:Hliník
závěsný prvek:formát na výšku a na šířku
rozměry
další vlastnosti
typ rámu:dřevěné rámy