Kategorie
VsechnRamy.czZnačkyFrames FactoryHliníkový rám Amelia

Hliníkový rám Amelia

Hliníkový rám Amelia
FramesFactory
Číslo zboží: FAC-RA554-88-1015-1-H
od 151,80 Kč *


Hliníkový rám Amelia

Značka Frames Factory nabízí širokou škálu různých obrazových rámů. Zde si najde ten pravý rám podle svého vkusu snad úplně každý. Tento hliníkový rám je stabilní a precizně zpracovaný. Jeho střídmý styl se hodí do moderního interiéru a k prezentaci soudobých uměleckých děl a fotografií. Tento hliníkový rám značky Frames Factory zaujme svou elegancí při atraktivním poměru ceny a výkonu.

Informace o výrobku

  • Dobrá kvalita za bezkonkurenční cenu.
  • Nadčasový, střídmý a univerzální profil rámu vhodný pro téměř jakýkoli motiv obrazu.
  • Hliníkové rámy přesvědčí klasickými a elegantními profily.
  • Mnoho standardních formátů v nejoblíbenějších barvách.
  • Do rámu se bez problémů vejdou pasparty o síle 1,4 mm.
  • Stolní stojánek pro formát na výšku i na šířku do velikosti 18×24 cm.
  • Pevná zadní stěna z MDF do formátu 50×70 cm se stabilními závěsnými prvky pro formát na výšku i na šířku.
  • Plexisklo je z obou stran opatřeno ochrannou fólií proti poškrábání. Před vložením skla do rámu je nutné tuto fólii odstranit.
Specialista portálu VsechnyRamy Ingo

Názor odborníka

Hliníkový rám Amelia je ideálním rámem pro zákazníky, kteří vybírají podle ceny.

Hliníkový rám Amelia značky Frames Factory si naši zákazníci kvůli jeho příznivé ceně často a rádi objednávají. Jeho úzký a mírně zaoblený profil je nadčasový, neutrální a v závislosti na barvě se hodí v podstatě ke každému motivu a většině stylů interiéru.

V závislosti na formátu je tento rám na zadní stěně vybaven praktickými svorkami nebo otočnými pružinami, které výrazně usnadňují vkládání a výměnu obrazu. Zadní stěna je tvořena pevnou deskou z MDF, která hliníkovému rámu Amelia dodává stabilitu.

Nedostatkem tohoto hliníkového rámu je opracování zkosených rohů . V porovnání s dražšími hliníkovými rámy mají rohy někdy trochu ostré hrany ne vždy jsou úplně pečlivě opracované. Částečně za to může hliník nejnižší kvality, který je ve srovnání s kvalitnějšími hliníkovými profily značkových výrobců při zpracování citlivější, snáze se poškrábe a může dojít k jeho deformaci.

Akrylové sklo je velmi tenká deska, která je poměrně citlivá na poškrábání. Levný hliníkový profil a tenké akrylové sklo jsou dva hlavní důvody, proč se hliníkový rám Amelia jeví v přímém srovnání s dražšími hliníkovými rámy jako lehčí a méně stabilní.

Shrnuto a podtrženo

Hliníkový rám Amelia je ideálním rámem pro zákazníky, kteří vybírají podle ceny adokáží překousnout drobné nedostatky v kvalitě detailů. U tohoto rámu tedy musíte být při takto nízké ceně tolerantní vůči určitým deficitům v kvalitě. Až bude obraz viset v rámu na zdi, drobné nedostatky tohoto hliníkového rámu už vás nijak zvlášť trápit nebudou.

obecné informace
materiál:Hliník
závěsný prvek:formát na výšku a na šířku
rozměry
další vlastnosti
typ rámu:hliníkové rámy