Kategorie
VsechnRamy.czZnačkyWalther DesignPlastový rám Geleria na 5 fotografií

Plastový rám Geleria na 5 fotografií

Plastový rám Geleria na 5 fotografií
Walther
Číslo zboží: WAL-KB515H-H
900,30 Kč *

Rám pro fotogalerie Galeria s členěnou paspartou

Rámy pro fotogalerii s členěnou paspartou jsou tím pravým řešením, pokud chcete zarámovat několik obrázků najednou. Pasparta plní funkci nejen estetickou, ale zároveň fotografie i chrání. Díky paspartovacímu kartonu vzniká mezi fotografií a sklem drobný rozestup, díky čemuž obrázky nejsou přitisknuté přímo na skleněnou desku. 

Plastový rám Galeria je univerzální model, který se hodí jak ke klasicky elegantnímu, tak k moderně ležérnímu stylu interiéru. Má úzký profil o šíři 9,6 mm a výšce 19 mm. K dispozici je v matně lesklé černé, bílé a stříbrné barvě. Tvarově je zaoblený. Rám pro fotogalerie Galeria se dodává s bílou členěnou paspartou pro pět fotografií.

  • Rámové lišty: zaoblené, 9,6×19 mm
  • Materiál: Plast
  • Sklo: čiré sklo
  • Vložená pasparta bílá pasparta členěná na tři fotografie
  • Formát fotografie: pětkrát 10×15 cm a pětkrát 13×18 cm
  • Zadní stěna: z tvrdých vláken se dvěma závěsnými prvky pro formát na výšku a na šířku
  • Upnutí: otočné svorky

Inspirace – rámy značky Walther Design

Objevte pestrý svět obrazových rámů značky Walther Design. Sortiment této značky zahrnuje nejrůznější typy rámů, od snadno vyměnitelných klaprámů přes rámy pro fotogalerie s členěnou paspartou až po dekorativní rámečky ve tvaru srdíček a zvířátek. Kromě rámů z osvědčených materiálů, jako je plast, hliník či dřevo, si můžete pořídit i nevšední modely z hrubé dřevotřísky, rámečky zdobené strassovými kamínky, fotorámečky s praktickým stolním stojánkem a mnoho dalšího. Díky široké nabídce za nízkou cenu má značka Walther Design to pravé kreativní řešení pro každé přání.

obecné informace
závěsný prvek:formát na výšku a na šířku
rozměry
další vlastnosti
typ rámu:rám pro fotogalerii
upevnění zadní stěny:D
počet obrázků:5