Kategorie
VsechnRamy.czZnačkyWalther DesignRám La Casa na 4 fotografie

Rám La Casa na 4 fotografie

Rám La Casa na 4 fotografie
Walther
Číslo zboží: WAL-YO481L-H
621,60 Kč *

Kolážový rám La Casa pro čtyři fotografie


  • ležérní závěsný kolážový rám,
  • vhodný do interiérů ve venkovském stylu,
  • celková velikost rámu: 43,7×37,5 cm,
  • čtyři barevné dřevěné dlaždice, z toho dvě o rozměrech 16×16 cm a dvě o rozměrech 19×24 cm.
  • vhodné pro čtyři fotografie do formátu 8×11 cm včetně,
  • fotografie se zasouvají za šňůrku,

Nemůžete se rozhodnout, kterou fotografii si vystavit? Kolážové rámy jsou tím pravým řešením, pokud chcete zarámovat několik fotek najednou. Na rozdíl od rámů pro fotogalerie není kolážový rám vybaven členěnou paspartou. Místo toho se jednotlivé fotorámečky spojí dohromady a vznikne z nich koláž.

Model La Casa je ležérní kolážový rám s rustikálním designem a snadnou manipulací, který se hodí do interiérů ve venkovském stylu Čtyři různě velké dlaždice jsou k sobě vzájemně připevněné a každá z nich je omotána hrubou šňůrkou. Fotografie se zasouvají za šňůrku, a proto je lze snadno vyměnit. Model La Casa je k dispozici se dvěma modrými, jednou šedou a jednou bílou dřevěnou dlaždicí nebo se třemi hnědými a jednou bílou.

Inspirace – rámy značky Walther Design

Objevte pestrý svět obrazových rámů značky Walther Design. Sortiment této značky zahrnuje nejrůznější typy rámů, od snadno vyměnitelných klaprámů přes rámy pro fotogalerie s členěnou paspartou až po dekorativní rámečky ve tvaru srdíček a zvířátek. Kromě rámů z osvědčených materiálů, jako je plast, hliník či dřevo, si můžete pořídit i nevšední modely z hrubé dřevotřísky, rámečky zdobené strassovými kamínky, fotorámečky s praktickým stolním stojánkem a mnoho dalšího. Díky široké nabídce za nízkou cenu má značka Walther Design to pravé kreativní řešení pro každé přání.

další vlastnosti
typ rámu:rám pro fotogalerii
počet obrázků:4
produktová řada:Ethnic Chic