Kategorie
VsechnRamy.czZnačkyWalther DesignRám La Casa na 6 fotografie

Rám La Casa na 6 fotografie

Rám La Casa na 6 fotografie
Walther
Číslo zboží: WAL-YO688L-H
1.243,20 Kč *

Rám pro fotogalerie La Casa pro šest fotografií

Nemůžete se rozhodnout, kterou fotografii si vystavit? Rámy pro fotogalerii jsou tím pravým řešením, pokud chcete zarámovat několik obrázků najednou.

Model La Casa je ležérní rám s rustikálním designem a snadnou manipulací, který se hodí do interiérů ve venkovském stylu. Na čtvercové dřevěné desce je připevněno celkem devět destiček, z nichž šest je určených pro prezentaci fotografií. Fotografie se zasouvají za šňůrku, kterou jsou destičky omotané, a lze je proto snadno vyměnit. Tento šedý rám s bílou patinou je k dispozici v modré, červené a hnědé barvě.

  • ležérní závěsný rám pro fotogalerii
  • vhodný do interiérů ve venkovském stylu
  • Celková velikost rámu: 58×58 cm
  • devět barevných dřevěných destiček o velikosti 15×15 cm
  • vhodné pro šest fotografií do formátu 8×8 cm včetně
  • Fotografie se zasouvají za šňůrku

Inspirace – rámy značky Walther Design

Objevte pestrý svět obrazových rámů značky Walther Design. Sortiment této značky zahrnuje nejrůznější typy rámů, od snadno vyměnitelných klaprámů přes rámy pro fotogalerie s členěnou paspartou až po dekorativní rámečky ve tvaru srdíček a zvířátek. Kromě rámů z osvědčených materiálů, jako je plast, hliník či dřevo, si můžete pořídit i nevšední modely z hrubé dřevotřísky, rámečky zdobené strassovými kamínky, fotorámečky s praktickým stolním stojánkem a mnoho dalšího. Díky široké nabídce za nízkou cenu má značka Walther Design to pravé kreativní řešení pro každé přání.

další vlastnosti
typ rámu:rám pro fotogalerii
počet obrázků:6
produktová řada:Ethnic Chic