Kategorie
VsechnRamy.czZnačkyWalther DesignRám Rustic na 4 fotografie

Rám Rustic na 4 fotografie

Rám Rustic na 4 fotografie
Walther
Číslo zboží: WAL-SN415D-H
724,80 Kč *

Kolážový rám Rustic na čtyři fotografie

Nemůžete se rozhodnout, kterou fotografii si vystavit? Kolážové rámy jsou tím pravým řešením, pokud chcete zarámovat několik obrázků najednou. Na rozdíl od rámů pro fotogalerie není kolážový rám vybaven členěnou paspartou. Místo toho se jednotlivé fotorámečky spojí dohromady a vznikne z nich koláž.

U kolážového rámu Rustic se k sobě připevní čtyři rámy. Lze do něj zarámovat dvě fotografie ve formátu 10×15 cm na výšku a dvě fotografie ve formátu 10×15 cm na šířku. Tuto hravost dotváří lehce odřená barva rámových lišt. Jedná se o krásný model na snímky krajiny z poslední dovolené. Hodí se do interiérů ve stylu Shabby Chic nebo ve venkovském stylu.

  • Profil: obdélníkový, mírně odřená barva
  • Materiál: dřevo
  • Barva: šedá, bílá nebo světlé přírodní dřevo 
  • Formáty fotografií: vhodné pro čtyři fotografie na výšku a na šířku ve formátu 10×15 cm.
  • Sklo: čiré sklo
  • Zadní stěna: MDF se závěsným prvkem
  • Obal: zabaleno v ochranném kartonu

Inspirace – rámy značky Walther Design

Objevte pestrý svět obrazových rámů značky Walther Design. Sortiment této značky zahrnuje nejrůznější typy rámů, od snadno vyměnitelných klaprámů přes rámy pro fotogalerie s členěnou paspartou až po dekorativní rámečky ve tvaru srdíček a zvířátek. Kromě rámů z osvědčených materiálů, jako je plast, hliník či dřevo, si můžete pořídit i nevšední modely z hrubé dřevotřísky, rámečky zdobené strassovými kamínky, fotorámečky s praktickým stolním stojánkem a mnoho dalšího. Díky široké nabídce za nízkou cenu má značka Walther Design to pravé kreativní řešení pro každé přání.

další vlastnosti
počet obrázků:4
typ rámu:Kolážový rám